מי אנחנו?

אם מגלגלים עד למטה או לוחצים על הכדור הפורח אפשר לראות גם את את הפנים שלנו

סטודיו עננים נולד...

מתוך המסע האישי שלנו, כאמנים

הכל התחיל מבנייה של אתר אישי אחד...

והנה נפתחה הדלת לעולם הקסום של בניית האתרים, שנותן ביטוי לאהבה שלנו לטקסט, ליצירה, ולרצון להפוך את העולם הדיגיטלי לנגיש גם למי שבניית אתר נראית לו בלתי אפשרית.

השליחות שלנו היא...

לשלב באופן מקצועי בין התהליך ה"טכני" של בניית האתר לבין יצירתיות, הקשבה, התאמה אישית לקצב ולרצון של כל אחד שבוחר לעבוד איתנו.

והכי חשוב - התוצר. אם אתם מרוצים, אנחנו מרוצים, ולכן הדבר הכי חשוב הוא שהאתר יהיה מותאם לצרכים שלכם בדיוק! ונעשה מעל ומעבר כדי שזה יקרה.

למה בכלל צריך אתר?

אתר יכול להכיל את כל הדברים במקום אחד: טקסטים, תמונות, סרטונים, לינקים, חנות - ובצורה נוחה וברורה.

מאפשר ליצור רשימות קשר ורשימות תפוצה ובכך לשמור יותר בקלות על קשר עם הקהל, ולהגדיל את מעגל העוקבים

מאפשר למכור שלל מוצרים פיזיים ודיגיטליים, רוחניים ופרקטיים, כרטיסים לאירוע, כלים תוצרת יד, שעת ייעוץ ופגישה, מוזיקה ועוד ועוד.

יוצר מיתוג ומיצוב יותר מקצועיים.

מנגיש פורטפוליו שלם של עשייה במקום אחד.

בקיצור, אתר הוא ממש כמו "בית" ברשת.

באיזו פלטפורמה אנחנו עובדים?

מרבית האתרים בעולם (עדיין) קמים בוורדפרס, משום שבניגוד לכל מיני פלטפורמות אחרות - זוהי מערכת קוד פתוח, מה שאומר שכל אחד יכול להוסיף אליה פונקציות ותוספים ובקיצור - אין גבול למה שאפשר לעשות איתה.

עננים אוהבים להתעופף להם בשמים ללא גבול, ועל כן גם אנחנו עובדים עם וורדפרס ועם התוסף הישראלי שהפך לפופולרי בכל העולם - אלמנטור.

תוספים נוספים שאנחנו עובדים איתם הם Yoast Seo (לוודא שהאתר שלכם נמצא במנועי החיפוש ועם המילים הנכונות), google analytics (מחבר את האתר ישירות לגוגל) ואחרים בהתאם לסוג הפרוייקט.

והנה סוף העמוד אז...

הגיע הזמן להכיר אותנו!

נעם שליט

בונת אתרים, משוררת ומורה

היד המבצעת של "סטודיו עננים". בונה את האתרים שלנו ברגישות ואהבה, ומקווה תמיד לתוצר הכי טוב שאפשר. בוגרת סטודיו 972 לעיצוב אתרים, וממשיכה לקחת קורסים, להתפתח וללמוד.

מלבד העיסוק באתרים נעם מורה לעברית ומשוררת. הוציאה 3 ספרי שירה, יצרה את ליין הבמה "דו-עט", וביום יום חולקת את חלל העבודה שלה עם חתולה משוגעת.

רתם שליט מעצבת גרפית

רתם שליט

מעצבת הבית

מצטרפת לפרוייקטים מורכבים יותר, או שדורשים מיתוג ועיצוב מחדש. מעצבת גרפית ו-UX/UI מוסמכת וכשזה נוגע לעיצוב עם "פיין טיונינג", פשוט יש לה את זה.
כשרתם לא שקועה בעיצוב היא עושה ספורט, רק כדי לפנות מקום בבטן לאהבה הגדולה יותר שלה - חקר של אוכל טוב מכל העולם.

עידו "יֵשי" ישורון

מנהל סושיאל מדיה

מומחה בניהול רשתות חברתיות והשם מאחורי הקלעים של כמה ערוצים פופולריים. כשסטודיו עננים על המפה, זה הכל בזכות עידו. יצר סרטון אחד בחייו שהפך לויראלי והחליט לפרוש בשיא (לינק ממש פה למטה בכפתור היוטיוב). מכור לרשתות החברתיות, מבלה שעות נוספות בטיקטוק ונכס אמיתי. כשהוא לא בטיקטוק בענייני עבודה הוא בטיקטוק בענייני חתולים או ברווזים או אמבטיות קרח.